מסחר במספר אופציות בינאריות בעת ובעונה אחת

במבנה הפעולה שלהן, אופציות בינאריות הן פשוטות באופן מיוחד: המשקיע מחליט אם הנכס יעלה או ירד בערכו בזמן קיומו של חוזה, והוא רוכש אופציית רכש או אופצייית מכר בהתאם. הפשטות הזו, יוצרת מספר של שיטות מעניינות להשקעה עבור משקיעים מתוחכמים. אחת מהצורות המקובלות במסחר היא מסחר במספר אופציות בינאריות בעת ובעונה אחת.

חוזי אופציות בינאריות הן בעלי אורך חיים קצר ומוגבל- בדרך כלל פחות משעה- והתשלום הוא גבוה מאד לחוזה מוצלח בין 160%-180%. שני גורמים אלו משולבים כדי ליצור מסחר מוצלח, אולם יכולים להיבנות עם אופציות בינאריות רבות, שיוכלו להגדיל את ההשקעה אפילו ברמה מהירה יותר.

יש מספר מקרים בהם יש טעם לסחור במספר אופציות בינאריות בעת ובעונה אחת. הראשונה, היא לשמור הון פעיל בשוק בכל זמן נתון, ללא השקעה של כל ההון במסחר בחוזה אחד. בזמנים שהשוק נתון לתנודות חזקות, אופציות בינאריות מציעות הזדמנות להשקעה אטרקטיבית, ומסחר בסוגים שונים של נכסים יכול לעזור לאזן את התנודות של השוק.

מצב אחר שבו מסחר במספר אופציות בינאריות בעת ובעונה אחת נשמע הגיוני הוא כדי לקבל מקסימום חוזי קניה. רוב פלטפורמות המסחר המקוונות הן בעלות גג המגביל חוזה אחד למקסימום רכישה של 500$, למשל, אבל אין שום גבול לגבי כמה חוזים ניתן לרכוש. זה עוצר אנשים מהשקעה של 10,000$ בטעות בהקשה אחת, אולם מאפשר להם להשקיע את הסכום הזה בנכס אחד אם הם רוצים, על ידי קניית מספר יחידות של אותו החוזה עד למקסימום של סכום הקניה שהקציבו.  

אנשים רבים סוחרים במספר אופציות בינאריות על נכסים שונים שפועלים באותו האופן, למשל, אם מידע חשוב מפורסם, וכתוצאה ממנו יתחזק הדולר האמריקאי מאד, המשקיע יכול להחליט שכדאי לו להשקיע בזוגות המטבעות USD-GBP USD-EUR  וגם USD-JPY
הכל באותו זמן. זה יעלה את הסיכוי של ההצלחה במסחר, אפילו אם משהו בלתי צפוי יחזק אחד מהזוגות, האחרים כנראה ינועו עדיין לטובת הדולר האמריקאי.

ולסיום, קניית מספר חוזים של אופציות בינאריות על אותו הנכס בזמנים שונים יכול ליצור הזדמנות ליצור חומת הגנה להשקעה. למשל, אם הסוחר באופציה בינארית מחליט לרכוש חוזה רכש אחד על 1,000$ בצמד USD-EUR במחיר של 1.24, יש שתי אפשרויות: אם הצמד USD-EUR יסיים מעל 1.24 הסוחר יסיים ברווח, ויקבל 1,750$ חזרה. אם הצמד USD-EUR יסיים מתחת ל1.24 הוא יפסיד ויקבל רק 150$ חזרה.

אולם כדי ליצור חומת הגנה, הוא יכול לחכות עד שהצמד USD-EUR מגיע ל1.26 ואז לקנות חוזה מכר עבור 1,000$. באותה הנקודה יש לו שני חוזים המכסים את אותו הנכס, והאפשרויות של מה תהיה התוצאה הסופית נפתחות, ויוצרות הרבה יותר הזדמנויות להגדלת הרווח ולהקטין באופן דרסטי את הסיכון להפסיד את כל ההשקעה ההתחלתית. סוג זה של חומת מגן דורש קצת תרגול, אולם הרבה מהסוחרים הוותיקים באופציות בינאריות משתמשים בכלי זה כדי לנהל את ההשקעה שלהם ולהגן עליה.