אופציות על מדדים (אינדקס)

(המכונות באנגלית Index Options)
אופציות בינאריות הן דרך טובה מאוד לסחור במדדים. בניגוד למסחר במדדים באופציות המסורתיות, באמצעות מסחר באופציות בינאריות על מדד זה או אחר ניתן להגביל את הסיכון והסכום עליו ברצונך לסחור. לעולם לא תפסיד/י יותר! גם אינך צריך/ה לדאוג כמה המחיר יעלה או ירד אלא פשוט להחליט לאיזה כיוון ישתנה הנכס (למעלה או למטה).

במסחר מקוון באופציות בינאריות באמצעות אחד מהאתרים המאפשרים זאת הנך יכולה/ה לסחור במדד ‘ת”א 25 ‘ ובכל המדדים העיקריים בעולם כולל ה’דאו ג ‘ונס’, FTSE100, נאסד”ק, DAX, VIX, DAX וכמובן ה- S&P 500  ולקבל החזרים נהדרים על ההשקעה בתוך זמן מהיר.

רוב הברוקרים יציעו לכם אופציות עם זמן תפוגה של 1 שעה, 1 יום או שבוע אחד ויאפשרו לכם לסחור באופציות מרובות על מדד זהה. ההחזר על ההשקעה הוא עד 81% ובכך מתברר כי המסחר באופציות בינאריות על מדדים יכול להיות רווחי מאוד ולהוות לא רק כמסחר משלים ומתלווה לפעילות המסחר הנוכחית שלכם (במידה והנכם פעילים), אלא למעשה יכול להיות הדרך הטובה ביותר לסחור במדדים, בסחורות, במט”ח או במניות.

בטבלה למטה ניתן לראות סקירה של מדדים אשר יהיו זמינים למסחר כאופציות בינאריות באמצעות ברוקרים  ופלטפורמות מסחר המאפשרים זאת לסוחרים ישראלים:

מדד
אתר מסחר באופציות בינאריות
סימול המדד
ETrader
Options
FTSE 100
Bombay 30
DAX Future
Nasdaq 100 Future
KLSE Future
S&P 500 Future
CAC
DAX
SSE 180
Dow Jones
S&P 500
Nasdaq
Vix
ת”א 25
Dow Jones Future