בחירת אופציה בינארית מתאימה

כאשר מתחילים לראשונה לסחור באופציות בינאריות , בחירת האופציה הבינארית הנכונה יכולה להראות כמו מזל מקרי.

בלי הכלים לנתח את נכסי הבסיס, ובלי הבנה ברורה בנושא כיצד להשקיע באופן הטוב ביותר, רווחים גדולים בהשקעה באופציה בינארית יכולים במהירות להפוך להפסדים. בחירת האופציה הבינארית הנכונה היא, כמו בכל מסחר, איננה מדע מדוייק, אבל יש כמה נקודות בסיסיות שיכולות לעזור לסוחר חדש באופציות בינאריות בדרכו להצלחה.

לפני שנכנסים למסחר באופציות בינאריות בכסף אמיתי, אפשר להשתמש בכלי נפלא הנקרא חשבון דמו או מסחר בכסף לא אמיתי (PLAY MONEY) ול”שחק” בחשבונות הדמו שרוב פלטפורמות המסחר המקוונות באופציות בינאריות מאפשרים.

החשבונות נותנים גם לסוחר ותיק וגם לסוחר מתחיל את האפשרות לשחק בשוק האמיתי בלי לסכן את השקעתם. משקיעים ותיקים ומצליחים בשוק האופציות הבינאריות עדיין משתמשים במערכות אלו לנסות אסטרטגיות חדשות או לקבל נסיון בדרכי פעולה שונות מכפי שהם רגילים, והם יכולים לעזור לסוחרים חדשים לגלות באורח מדוייק יותר כיצד אופציות בינאריות אמיתיות נראות.

הצעד הבא אותו יש לקחת לפני שבוחרים את האופציה הבינארית הנכונה היא לשים בצד סכום מסויים המיועד להשקעה, ולהחליט, בהתבסס על כך, מה צריך להיות הערך המקסימאלי של החוזה. אפילו כשהמשקיעים מתרגלים לבחירת האופציה הבינארית הנכונה, הם עדיין משקיעים בזהירות כדי להבטיח שהם לא ישרפו קשה מדי, באופן שלא יוכלו להתאושש מההשקעה בשוק. חוק שבדרך כלל מתגלה כנכון הוא לא להשקיע יותר מ5%   עד 10% מכלל ההון במסחר אחד.

כאשר מוכנים לעשות את המסחר הראשון בכסף אמיתי, הרבה סוחרים באופציות בינאריות מוצאים, שמועיל להם מאד לחכות עד שמגיעה הזדמנות השקעה ברורה. זה יכול להיות מפתה לקפוץ ישר פנימה, ואחרי בדיקת כל החוזים האפשריים לקנות את האחד שנראה המבטיח ביותר. צורת מחשבה זו יכולה לפעמים לעבוד, אולם איננה מומלצת בתור אסטרטגיית השקעה איתנה.

במקום זה, קחו זמן לעקוב אחרי החדשות בזהירות, ובאותו הזמן עקבו אחר השווקים, ובמיוחד אחר מספר נכסים מעניינים כגון זהב, או צמד מטבעות כמו הUSD/EUR , בנזין, ומספר מניות נבחרות. ראו מה קורה בעולם, וקבלו תחושה כיצד ארועים מרכזיים גורמים לשינוי במחיר הנכסים אותם אתם בודקים.

חכו עד שהארועים המרכזיים קורים ובמקום בו אתם חושבים שצפיתם קורלציה של אירועים והשפעתם על  נכסים מסויימים , רכשו חוזה על הנכסים הללו .אם בחרתם לרכוש את האופציה מייד אחרי החדשות או כשקורה הארוע, ישנו סיכוי טוב שהתנועה אכן תקרה ותישאר למשך הזמן בו חל החוזה.

אחרי שאתם צופים זמן מה בשוק, שימו לב אולי, שבכל פעם שממשלת סין אומרת משהו חיובי בנוגע לכלכלה שלהם, מחירי הבנזין והנחושת עולים למעלה. קריאת דו”חות בחדשות -אם תתקלו בעדכון חדשות האומר שראש אחד הבנקים הגדולים של סין הכריז שהלואות לרכישת בתים עלו יותר מהמצופה, התחברו לפלטפורמה המקוונת למסחר בה בחרתם ורכשו אופציה ‘רכש’ בינארית על עופרת, ומה שיקרה לרוב בהמשך הוא שתראו עליה קטנה המבוססת על ההכרזה הזו.

למרות שלא תמיד תמצאו את האופציה הבינארית הנכונה, אם תחכו לאירועים מרכזיים מתואר לעיל תוכלו להעלות את הסיכויים שלכם ותוכלו לסיים במה שמכונה ‘בתוך הכסף’ קרי ברווח. כאשר יש לכם תחושה טובה יותר לגבי השווקים והתנודתיות שלהם, תוכלו להתחיל לרכוש חוזים המבוססים על מידע מרומז יותר, ותיקחו בחשבון את התמיכה הטכנית והתנגדות השוק.