אופציות בינאריות – סקירת שוק יומית 30.11.12

נפח המסחר באופציות בינאריות המשיך להתמקד ב”צוק הפיננסי” אשר יצר גאות ושפל לשווקי ההון.  נתונים מעט טובים מהצפוי אודות המצב הכלכלי באירופה עזרו לנכסים בעלי סיכון גבוה לתפוס נפח ביום האחרון למסחר של נובמבר.

פייסבוק (FB) המשיכה למשוך את תשומת לבם של קוני אופציות רכש בינאריות כאשר הרשת החברתית המשיכה לטפס בחזרה למחירה בעת ההנפקה הראשונה.  כעת פייסבוק השלימה את הפער שנוצר אחרי פרסום הדוחות הכספיים הראשונים שהיו אז גרועים מהצפוי.  מאז, פייסבוק הספיקה להגיע לשפל של 19 ומאז רק לעלות עם נפח יציב.  סוחרי אופציות בינראיות צריכים לראות את תנודות פייסבוק כפריצה אשר תועיל בהמשך עם אופציות רכש בינאריות.

מדד הMACD המשיך להתרחב כאשר המרווח (הממוצע הנע ל12 יום מינוס הממוצע הנע ל26 יום) מתרחק מהממוצע הנע ל9 יום של המרווח.  הRSI שמודד את מכירות היתר וקניות היתר נמצא קרוב ל74, דהיינו מעל 70, נקודת האיתות של קניות יתר.

בנוגע ל”צוק הפיננסי”, בית הנבחרים האמריקני רוצה רפורמות ב”מדיקר”, תכנית הביטוח הפדירלית של ארה”ב, מדיקייד, ביטוח בריאות למחוסרי יכולת, וביטוח לאומי.  הנשיא דורש להעלות את הכנסות המדינה ב1.6 טריליון דולר, וכן להוסיף הוצאות של 50 מיליארד דולר לטובת תמריצי העֲסקה.