אופציות בינאריות – סקירת שוק יומית 19.12.12

נפח המסחר באופציות בינאריות התמקד בשווקי מט”ח כאשר האירו הגיע לשיא של שבעה חודשים כנגד הדולר.  סוחרי מט”ח המשיכו למכור ין ובכך יצרו הזדמנויות עבור קוני אופציות מכר בינאריות הן בזוג המטבעות USD/JPY הן בזוג המטבעות EUR/JPY.  נתונים כלכליים מארה”ב ומגרמניה היו טובים מהצפוי.

בארה”ב, פורסמו ביום רביעי נתוני התחלות הבנייה והיתרי הבנייה אשר הראו ששוק הדיור עדיין איתן.  התחלות בנייה ירדו בחודש נובמבר ב3% לעומת 4% לו צפו הכלכלנים.

בתחום הנפט פורסמו נתוני מלאי טובים מהצפוי על ידי מחלקת האנרגיה האמריקנית.  מלאי הנפט עלה מעל לצפוי בכלל, ובפרט הפתיע מלאי תזקיקי הדלקים.  מלאי הנפט הגולמי של ארה”ב ירד במיליון חביות משבוע שעבר לפי מִנהל המידע של מחלקת האנרגיה.  הציפיות היו לירידה של כ2.5 מיליון חביות.  ברמה של 371.6 מיליון חביות, מלאי הנפט הגולמי של ארה”ב נמצא הרבה מעבר לקצה העליון של הטווח הממוצע לעונה הנוכחית.  מלאי הדלק ירד ה2.2 מיליון חביות שבוע שעבר ונמצא מעל לקצה העליון של הטווח הממוצע.  מלאי תזקיקי הדלקים ירד ב1.1 מיליון חביות שבוע שעבר ונמצא הרבה מתחת לקצה התחתון של הטווח הממוצע לעונה הנוכחית.

זוג המטבעות EUR/USD פרץ את רמת ההתנגדות ועומד לבחון את הגבהים שנראו מוקדם יותר השנה סביב 1.35.  המומנטום ממשיך לעלות כאשר הRSI נמצא בטווח קניות היתר קרוב ל72.