אופציות בינאריות – סקירת שוק יומית 18.12.12

פעילות המסחר באופציות בינאריות המשיכה להתמקד בשווקי ארה”ב ובאפשרות שיושג הסכם לקראת ה’צוק הפיננסי’.  הנשיא אובמה הציג הצעה חדשה לרפובליקנים שסיפקה עידוד לבורסות המניות.  בנוסף, שדרוג למגזר הפיננסי עזר להעלות את מדד הS&P 500 לשיא של חודשיים.  שער הזהב ירד ופָתח פֶתח לסוחרי אופציות בינאריות לנצל את ההזדמנות בשביל אופציות מכר בינאריות.

נוסף בחדשות כלכלת ארה”ב, המאזן המסחרי רשם ירידה של 107.51 מיליארד דולר ברבעון השלישי, שיעור השווה ל2.7% מהתל”ג.  לפי מחלקת המסחר, זה הגירעון הקטן ביותר מאז הרבעון האחרון של 2010 וכן האחוז הקטן ביותר של התל”ג מאז המחצית הראשונה של 2009.

לאחר סיום המסחר אתמול שדרגה המנתחת מרידית’ וויטני (Meredith Whitney) מספר חברות וגרמה לעליות בבורסות המניות.  וויטני שדרגה את דירוג בנק אוף אמריקה (BAC), וולס פארגו (WFC) וסיטיגרופ (C) שדחפה מניות אחרות כגולדמן זאכס (GS) לגבהים חדשים.

אופציות בינאריות

גולדמן זאקס עלתה מעל לרמת ההתנגדות ויצרה איתות קנייה לאופציות רכש בינאריות.  המומנטום עלה כאשר הMACD יצר איתות קנייה איפה שהמרווח חצה את הממוצע הנע ל9 יום של המרווח.  הRSI אישש את הפריצה אבל נמצא עכשיו מעל לרמה של 70, רמה של קניות יתר.