אודות

המדריך לסחר באופציות בינאריות הינו אמצעי מקוון ללא תשלום, אשר הושק על מנת לספק למשתמש את כל המידע  הנדרש על מנת לסחור באופציות בינאריות. מטרתנו היא להיות האתר המוביל בתחום האופציות הבינאריות וליצור קהילה ייחודית שבה הסוחרים יכולים ליהנות האחד מניסיונו של השני.

בשל כך, האתר שלנו – המדריך השלם למסחר באופציות בינאריות – כולל אזור מקיף ביותר העוסק באסטרטגיית מסחר באופציות בינאריות. צוות המערכת שלנו כולל סוחרים מנוסים וותיקים בתחום, אשר סורקים מידי יום  את הרשת ועוברים על אתרי ברוקרים העוסקים באופציות בינאריות. וזאת, על מנת לאמוד את רמת השירות של הברוקרים הללו, את רמת הקושי הכרוכה בביצוע משיכות כסף, וכמובן את איכות המוצר אשר הם מציעים.

עבור אלו, החדשים בתחום האופציות הבינאריות ומעוניינים ללמוד ולהשכיל, קיימת באתר קטגוריה ייעודית, אשר מביאה לכם סקירות שוק יומיות ושבועיות המכסות את שוק המט”ח (forex),  הסחורות
(commodities), המדד (index), ושוק ההון – מניות (Stocks). הסקירות כוללות גם הודעות חדשות או צפויות אשר כל סוחר צריך להכיר ולדעת, וכמובן לקחת בחשבון בעת קבלת החלטות המסחר שלו.

ניתן גם להירשם בחינם לניוזלטר שלנו הכולל עדכונים חודשיים והצעות מיוחדות. ועכשיו לכל הנרשמים יישלח בנוסף ה- BINARY E-BOOK (ספר אלקטרוני) המסביר ומדגים בשפה קלה וציורית על המסחר באופציות בינאריות.

אנו שוקדים על חיפוש דרכים לשפר את האתר שלנו, והערות או הצעות יתקבלו בברכה. אנא פנו אלינו!

‘מסחר מהנה’

המדריך השלם למסחר באופציות בינאריות     Binary Options Trading Guide     I